^PLASTIC 5YRS CV LED DRIVER 150W 230V AC-12V DC 12.5A IP67 WITH CABLES -P150CV125

^PLASTIC 5YRS CV LED DRIVER 150W 230V AC-12V DC 12.5A IP67 WITH CABLES -P150CV125
49,60€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: P150CV125
- EAN: 5208055058273
Περιγραφή
^PLASTIC 5YRS CV LED DRIVER 150W 230V AC-12V DC 12.5A IP67 WITH CABLES -P150CV125
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Dimmable | Όχι |
| Χρώμα (κύριο) | Ασημί |
| Τάση Εξόδου | 12V DC |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Ισχύς | 150 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP67 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
















